ČESKY      ENGLISH      中國的      POLSKI      ESPAÑOL

ONDŘEJ SMEYKAL - český profesionální hráč na didgeridoo

ONDŘEJ SMEYKAL - český profesionální hráč na didgeridoo

ONDŘEJ SMEYKAL - český profesionální hráč na didgeridoo

ONDŘEJ SMEYKAL - český profesionální hráč na didgeridoo

ONDŘEJ SMEYKAL - český profesionální hráč na didgeridoo

ONDŘEJ SMEYKAL to pochodzący z Czech wirtuoz gry na didgeridoo

Ondrej Smeykal - jednoosobowa orkiestra didgeridoo to chyba najlepszy sposób by opisać niezwykłość muzyki tego fenomenalnego artysty. Oryginalny styl gry to rezultat całkowitego poświęcenia się temu instrumentowi. Od ponad dwóch dekad i z coraz większą intensywnością Ondrej stale rozwija i definiuje na nowo swoje własne unikalne podejście do didgeridoo.

Fakt, że stosuje głównie niezwykle długie Dido - nawet do 4 metrów długości, pozwala mu uzyskać wyjątkowo głębokie tony i grać znacznie szerszy zakres dźwięków i podtekstów niż na standardowych Didgeridoo. Każda kompozycja, czy piosenka - jak on ją określa, jest bardzo odmienna w stylu, począwszy od break-beatu i organic Didgeridoo techno, aż po trance, ambient i wszystko pomiędzy. Dalej

 

AKTUALITY


Kameralne wakacje z jogą i masażem na słonecznej Wyspie Gozo k/Malty
9-16 października 2016
Adam Bielewicz - Joga Iyengara 
Anita Jarocka i Ondrej Smeykal - masaż polinezyjski

 
Zapraszamy osoby, które lubią jogę i masaż, słońce i morze oraz smaczne jedzenie do doświadczenia relaksu i przyjemności na maleńkiej, słonecznej wyspie daleko od jesiennej już Polski. Wyspa Gozo jest kameralnym, przyjemnym i zielonym miejscem, gdzie kryje się nie tylko wiele zabytków, ale też atrakcyjne plaże i położone na wzgórzach urokliwe miasteczka i wsie. Wynajęta willa znajduje się w miejscowości Gharsi.

Zapewniamy
- poranne 1,5 godzinne zajęcia jogi
- noclegi w pokojach jednoosobowych lub dwuosobowych z łóżkami pojedynczymi lub małżeńskimi. Do dyspozycji uczestników są komfortowo urządzone pokoje z łazienkami, w pełni wyposażona kuchnia, jacuzzi, basen i dużo miejsca do dowolnego wykorzystania (załączone zdjęcia w pełni oddają rzeczywistość).
- wegetariańskie śniadania oraz obiadokolacje z lokalnych organicznych produktów, dodatkowo świeżo wyciskane soki, owoce, kawa, herbata, woda. Posiłki będą przygotowywane na miejscu przez panią Ivanę mieszkającą na Gozo.

- dwie wycieczki:
1. wyprawa na pobliską, śliczną i porośniętą tymiankiem wysepkę Comino, idealne miejsce do pływania i nurkowania,
2. wyjazd na Ramla Bay (największa, dziewicza plaża na Gozo) i Azure Window (lazurowe okno), przez które przepływa morze - symbol i jedna z największych atrakcji Gozo. Na obie wycieczki jedziemy wynajętymi samochodami i motorówkami (Comino)

- wspaniały akustyczny koncert " Muzyka Ziemi" w wykonaniu Ondreja Smeykala z Czech. Dodatkowo płatne atrakcje
dla chętnych:
- masaże polinezyjskie w wykonaniu Anity (40 €) oraz masaże polinezyjskie w dźwiękach didgeridoo w wykonaniu Anity i Ondreja (70 €), opcja dostępna tylko przez dwa dni).
- wyprawa do winnicy znanej z produkcji znakomitych win i likierów, połączona z degustacją trunków oraz tradycyjnych przekąsek, nie lada gratka dla koneserów lokalnych produktów (koszty około 50 €, zależą od wielkość grupy).Koszt od osoby     500+1200 pln w pokoju dwuosobowymlub 640+1200 pln w  jednoosobowym 

Rezerwacja  Prosimy o e-mailowe lub telefoniczne zgłoszenie oraz wpłatę bezzwrotnego zadatku w kwocie 1200 zł, gotówką w Joga Centrum Adama Bielewicza ul. Pankiewicza 1, Warszawa lub na konto Anita Jarocka 03 1160 2202 0000 0000 1502 4789 z tytułem przelewu „Gozo”. W przypadku zdarzeń losowych zwrot zadatku możliwy jest tylko gdy inna osoba zajmie zarezerwowane miejsce.

Pozostała kwota płatna przy zameldowaniu się na Gozo. Ze względów rezerwacyjnych zgłoszenia przyjmujemy do końca maja ! Jeśli ktoś chciałby zabrać dzieci prosimy o zgłoszenie w celu ustalenia warunków. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. Ilość miejsc mocno ograniczona.Dojazd na Maltę we własnym zakresie np. tanimi liniami Wizzair i Ryanair z kilku miast w Polsce (możemy pomóc w zakupie biletów). Z lotniska można łatwo przemieścić się na na Gozo transportem publicznym. Istnieje możliwość zamówienia bezpośredniego transferu z lotniska na prom i z promu do willi. Koszty wynoszą 25-35/os w zależności od ilości zainteresowanych.

Zgłoszenia i informacje   Anita tel. 784-860-171, anitajaro@wp.pl

Więcej zdjęć na www.joga.net.pl/Wakacje-z-joga/gozo.html

Serdecznie zapraszamy  Adam Bielewicz, Anita Jarocka i Ondrej SmeykalJOGA CENTRUM ADAMA BIELEWICZA
CENTRUM, ul.Pankiewicza 1, przy Teatrze Roma
URSYNÓW, ul. Koncertowa 8, przy stacji metra Ursynów, Warszawa
www.joga.net.pl