ČESKY      ENGLISH

Nákupní a reklamační řád

Úvodní ustanovení

Tyto obchodní podmínky platí pro nákup v internetovém obchodě – eshopu www.smeykal.com, jehož provozovatelem je Ondřej Smeykal, DIČ: CZ7512191973, sídlem Kojšice 5, Petrovice u Sušice, Sušice 342 01. (dále též jen „prodávající“).

Prodávající není plátcem DPH.

Podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího a kupujícího.

Veškeré smluvní vztahy jsou uzavřeny v souladu s právním řádem České republiky. Smluvní vztahy neupravené těmito Obchodními podmínkami se řídí občanským zákoníkem (zákon č. 40/1964 Sb.) a zákonem o ochraně spotřebitele (zákon č. 101/2000 Sb.). Potvrzením závazné objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito Obchodními podmínkami a že s nimi souhlasí.

Nákupní a reklamační řád

Náš zásilkový obchod je možný na území České republiky a zahraničních států. 

Objednávky v obchodě jsou závazné.

Objednávka

Při vyplňování objednávky si pečlivě zkontrolujte všechny Vámi uvedené údaje. V případě chyby nebo nesrovnalosti nebude možné objednané zboží doručit. Budeme Vás kontaktovat na uvedeném telefonním čísle nebo emailu.

Dodací lhůta

Dodání objednaného zboží je zpravidla ve lhůtě 3 týdnů (tato dodací lhůta se může prodloužit, pokud zboží nebude momentálně na skladě).

Poštovné a balné

Poštovné a balné po České republice je v případě jedno kusu objednaného zboží 95,- Kč. Při objednávce více kusů zboží je účtováno poštovné a balné v hodnotě 115 Kč. Při odběru zboží v hodnotě nad 2 000 Kč je poštovné a balné zdarma. Cena poštovného do zahraničí v rámci území Evropy je 5 EUR. Cena poštovného do zahraničí mimo území Evropy bude telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu konzultována s odběratelem zboží (pokud nebude částka odsouhlasena, zboží neodešleme).

Způsob dodání

Zboží je zasíláno prostřednictvím České pošty na dobírku v ČR a SR (zboží je hrazeno při převzetí zásilky). Do zahraničí zasíláme zboží formou dodání, na které se s odběratelem domluvíme prostřednictvím e-mailu.

Reklamační lhůta

Reklamační lhůta je 30 dnů (může nastat situace, kdy si objednáte něco jiného než jste chtěli nebo Vám nesedne velikost). Zásilku je nutno zaslat do 14 dnů po obdržení zboží zpět na adresu prodávajícího. Zboží musí být doručeno nepoškozené a v půvdním stavu. Peníze za zboží (nikoli poštovné) Vám budou zaslány zpět bankovním převodem nebo složenkou. 

V případě jakýchkoliv dotazů pište na hornova.e(zavinac)gmail.com nebo volejte na číslo +420 739 991 828.