Vaše vzkazy / Your messages


Ahoj Ondro ,
Chtěla jsem ti poděkovat za nádherný víkend s PHK . Nemám ráda hromadné akce , preferuju spíš komornější počet účastníků , ale tady jsem čekala , že se lidi tak nějak rozprostřou v přírodě a stalo se . Bezva výběr místa i účinkujících . Příjemně strávené dny zakončené mystickým zvukem didgeridoo , gongu a . . .V sobotu odpoledne jsem se sešla u jednoho stolku s panem fotografem . Chviličku jsme si povídali a on řekl : "Joo , Ondra říkal , že ho někdo sleduje ." Přiznala jsem se , že já jsem ten stalker.:o))) A určitě nejsem sama . Díky . Ať se ti daří . Měj se nádherně . s láskou Hana

Hana 13.8.2022 11:09

Hello Ondrej, would like to learn from u online or in real with workshops. This style from all i love the most.....Is this possible? Would be happy to get an answer...thanks....Bruno

Bruno Kawka 5.8.2022 19:21

Dobrý den, pane Smeykal,
je možné se účastnit pouze přednášky p. Cílka dne 6.8. na PHK? Jsme "konstantinolázeňský" - farmaříme, nemůžeme si z časových důvodů dopřát tři dny volna :(.
Jindřich a Libuše Sittovi

Libuše Sittová 4.8.2022 11:02

Krásné odpoledne všem mířícím do Konstantinových lázní. Obracím se na Vás s prosbou. Jsme 2 ženy z Brna a hledáme dopravu tam i zpět. Jedete někdo přeš Brno a vzal byste nás? Děkujeme Vám. Lucinka Šimončičová 774081818

Lucinka Šimončičová 3.8.2022 14:54

Hello,
I just found out on YouTube one of your performances and it was fascinating to see such a harmonious blend of different instruments.
I am also playing some instruments and I found one of the wooden percussion instrument that I would like to know more about, if you can provide me some informations.
It is about this video, minute 10:40 https://m.youtube.com/watch?v=sYIX__Mat7s

What kind of Wood is that, it is a traditional instrument or is made by you? It seems a strong essence wood. The sound is so joyous. It reminds me of a orthodox church wooden plate (called toaca in romanian).
https://m.youtube.com/watch?v=Isx4jc9kyEI

And I have another question about didgeridoo. What is the best wood to make a didgeridoo or depends on what sound you want to achieve?
I like more the slow meditative and deep and low sounds from a didgeridoo… if you can advice me from where I can buy with this particularity of sound.

Enjoy playing and be happy! ????

Bogdan from Romania

Bogdan 2.6.2022 23:21

Dobrý den, po úžasném úterním koncertě, kde jsme si vychutnávali i nádherné propojení s gongem a bubnováním, jsem zakoupila ještě dalších 5 CD pro přátele a naše dospělé děti-muzikanty. Doma jsem ale byla zklamána, že na desce vůbec není plocha, kde by znělo didžeridu ve svém plném autentickém australském zvuku a to je mi . moc líto, protože kvůli tomu jsem je hlavně kupovala . Tyto pasáže na koncertě fungovaly naprosto nejlépe, s velkou přicházející energií, která při zpěvu fungovala méně, ač to byly také krásné plynoucí meditativní chvíle... Takže mám prosbu, šlo by alespoň 4 CD vyměnit za jakákoliv jiná, starší, kde je více typického hraní na didžeridu než jen zpěvu do něj? Z těch přinesených 7 CD jsem jen 1 otevřela a poslechla, takže jsou zcela nová, netknutá...Někam bych si pro ně dojela....
Děkuji moc za pochopení, byla bych šťastná, kdyby to šlo. s pozdravem Jana Dvorníková, 775245619

Jana Dvorníková 25.5.2022 22:19

Dobrý den. V tuto chvíli nemám žádná starší CD na prodej ani výměnu, jsou již vyprodána. Pokud zvážíte cestu na některý z mých koncertů, ta 4 CD od Vás odkoupím zpět. Neposílejte je poštou. Jsem nyní většinou na cestách, balíček by se pravděpodobně vrátil zpět k Vám. O.S.