Vaše vzkazy / Your messages


Ráda bych Vám touto cestou, Ondřeji, od srdce poděkovala za přenádherný a hluboce harmonický prožitek, který ve mně vyvolaly zvuky didgeridoo, flétny i křišťálových číší na koncertě 14.12.2019.
Překvapivé mysteriózní osobní setkání pod věží Novoměstské radnice (před Vaším koncertem) u mne vyvolalo neuvěřitelný sled krásných událostí a otevření světelných portálů, za které jsem Vám velmi vděčná.
Ať Vaši životní cestu stále provází radost z tvoření, světlo, láska a všeobjímající hojnost.
P.

Petra Varsányiová 18.12.2019 23:39

Dobrý den, Ondřeji,
včera jsme se setkali na Vašem vystoupení v Příboře, ve Staré Kovárně. Hovořil jste o tom, že by Vás těšilo natočit film. Přišlo mi, že by možná stálo za to zvážit možnost věnovat se Šumavě. Máme kamaráda, Tomáše Hausera, bydlí s rodinou v Miřeticích; tvoří linoryty, dřevoryty.... Dostali jsme pozvánku na jeho výstavu Zpřítomnění - cyklus barevných linorytů - jak na něj zapůsobila poesie Františka Klišíka (šumavský básník, jeden ze samotářů z knihy Aleše Palána Raději zešílet v divočině). Koná se v Sušici! Jak jsem si Vás "gútlila", zjistila jsem, že jste se v Sušici narodil a to mi dodalo odvahu napsat Vám ;-). No a kdo by film mohl natočit? Máme dalšího kamaráda, Karla Čtveráčka; zemitého a současně poetického dokumentaristu. Natočil - ani se mi nechce psát slovo dokument - Vše kolem mne jako já žije, cítí - věnovaný Josefu Váchalovi a Šumavě: https://www.ceskatelevize.cz/porady/1095913550-nedej-se/217562248420019-vse-kolem-mne-jako-ja-zije-citi/ ... tak jste mi všichni byli propojeni. Třeba by stálo za to někde mít tuto možnost uloženou. Nevím... jen Vám píšu. A taky abych Vám ještě jednou poděkovala a popřála pokojný Advent. Srdečně, z Příbora... Alena

Alena 5.12.2019 09:14

Hello! Is there any way to buy a CD, not MP3? Thank you, Leah

Leah Haymond 3.12.2019 05:48

Pane Smeykale, můžete mi prosím vzít deštník na Vaše vystoupení v Brně zítra v divadle B. Polívky s Jaroslavem Duškem .Ptala jsem se v předprodeji, lze nechat deštník tam?. mají otevřeno 10-19.

děkuji moc

J.Kostelková

Jitka Kostelková 27.11.2019 11:24

AHOJ ONDRO, NAVAZUJI NA NAŠÍ KOMUNIKACI ZE ŘÍJNA. PROSÍM O BLIŽŠÍ INFO OHLEDNĚ TVĒHO PŘÍPADNÉHO VYSTOUPENÍ V PRVNÍM TÝDNU V PROSINCI PRO DĚTI V NAŠÍ ŠKOLE. PROSÍM ZAVOLEJ. DÍKY MOC HANKA 603 229 713 DOLNÍ BEČVA.

Hana Skalíková 26.11.2019 06:40

Hi Ondrej!

I was curious to know if you do private lessons over the internet?
I have studied didgeridoo with Mark Atkin 16years ago and was playing a lot back then, but then life happened and i got sidetracked with my playing. I would love to start again and learn from you if that’s possible. I am originally from Quebec, Canada, but now live in California.

Let me know, and keep on making beautiful music!

Dominic Schiele

Dominic Schiele 20.11.2019 19:30

Hi Dominic, I do not work ( yet) this way, but I am planing to visit Oregon next summer, so maybe we can meet at person at my class there... Ondrej