Vaše vzkazy / Your messages


Dobrý den Ondřeji,
tady Michal z Písku. Rádi bychom Vás pozvali na letošní ročník festivalu Cool v Plotě, který se bude konat 31.8. a 1.9. v Písku.
Mějte se hezky
Michal
777647455

Michal Grill 20.2.2018 07:43

Je eeee, jsme rádi, že se vám nápad líbí. :) Můžeme to tedy nechat na vás, nebo na někom kdo organizuje vaše akce?... až budete vědět, že máte cestu kolem :D... Stačí napsat na email, nebo se máme připomenout? :)
Děkuji

Miriam 17.2.2018 11:41

test

Milý Ondřeji,
nejdřív jsem vás tu v euforii oslovila, jestli by nebylo možné si někdy zazpívat. No a pak náhodou se mi objevilo na fb událost, že budete v Plzni. Chápu vaše časové vytížení, ale pokud byste měl možnost a potěšilo by vás to, rádi bychom vás pozvali, abyste si zahrál v centru Plzně na střeše odkud je výhled na celé okolí. ( Znamenalo by to cca 30 minut času a od Štěstíčka je to 10 minut chůzí) v Plzni pracuji na projektu Střecha jedná se o objekt bývalého největšího kina ve střední Evropě, pro Plzeň dříve významné kulturní centrum. Více než dva roky se pracuje na jeho oživení... V nejbližších měsících by mělo dojít k otevření, všechno o projektu je k dohledání na fb jako Střecha ... Jsme jen parta nadšených bláznů, já miluju hudbu v přirozeném pojetí, proto sem byla vámi tak nadšená. ( Doufám, že vás to nevyděsí ) na Střeše bychom pořídili s vaším souhlasem krátký videozáznam. Tak to je všechno. Pokud by vás to oslovilo, budeme rádi. ( Budeme rádi i tak :D )
Mějte se krásně.
Za tým Střechy
Miriam

Miriam plachá 16.2.2018 13:32

Děkuji moc za zajímavý nápad!! Jsem pro, uspořádat v povětří nějakou hezkou akci, ale počkejme na teplejší den...didgeridoo nemá rádo zimu... Přeji hezké dny O.S.

Ahoj Ondro.
Bohužel jsem se nemohl terminově zúčastnit kurzu pro mírně pokročilé nemáš přibližnou představu jestli ho ještě letos stihnes zopakovat Dík Jarda

Jarda 12.2.2018 20:00

Jardo, vše vychází z poptávky... Pokud bude dostatečný zájem, případné zopakování by mohlo být nejdříve na podzim. Pěkný den, Blanka

Milý Ondro,
Před pár týdny jsem náhodou shlédla video duše K. Upoutal mě název videa a pak způsob jakým jste o hudbě mluvil. Moc ráda bych vás někdy potkala :) zazpívala si... Šlo by to? Mějte se krásně a děkuji.

Miriam 5.2.2018 20:01

děkuji za Vaše slova.... nejjednodušší je přijít na nějaký můj hudební večer, který vás zaujme... Víte, v tomto období mám volných dnů pomálu... Přeji hezký večer...:) o.s.

Hello Ondrej,

We would love to invite you for Shamanic Music and Dance festival 2018 in 21-24 June in Latvia. Let us know if you are interested.
Regards Premal

Madina 22.1.2018 04:57