Vaše vzkazy / Your messages


Ondro, ztratila jsem na tebe telefonní kontakt, ráda bych od 18. srpna zkusila zajistit několik tvých akci s Bear Lovem, gongem a spojit několik krásných míst s Velkými Losinami, obnovit koncert v losinskem zámku . Jestli je možné mi napsat na telefon 605080440 budu moc ráda, mám toto nové cislo. Děkuji a těším se na společnou cestu po zvláštních místech. Lenka O.

Lenka Osladilová 19.5.2022 20:22

Hi Ondrej. Catherine VanWetter and I say hello and how are you? Can't wait for your new CD.

Joe Arnold and Catherine VanWetter

Joseph P Arnold 13.5.2022 17:54

Ahoj Ondro, pozoruju te nekdy z blizka, nekdy z dalky. ???? Bavis me…
A mam chut zacatkem srpna na “Potulny hudebni klub”. Kdybys tam chtel kundalini jogu, nabizim…
Sabina Kočová, www.inspiralaplzen.cz

Sabina 6.5.2022 20:18

Ahoj Ondro, tady Matěj Musil, byl jsem u tebe nedávno v Olomouci na workshopu. Mohl bys mi prosím připomenout, jak si říkal, že mohu opravit praskliny na didgeridoo? Moc díky, ať se daří a třeba někdy navidenou :) PS techniku trénuji a je to krásné náročné na dech, ale zlepšuji se :)

Matěj Musil 1.5.2022 17:44

Dobrý den,
chci se vám touto formou poděkovat za přínosnou sérií videí Didgeridoo - INSPIRACE. Je to velice pěkně a srozumitelně vysvětleno.

Děkuji štefan hladek

štefan hladek 4.4.2022 10:07

Hello Andrej:
I am wondering if it would be possible to meet with and talk with, have lessons, workshop with you, Andrej Smeykal?
I have been learning to play the didgeridoo for over a year with many challenges. Though I had studied music/classical piano many years and many years ago, I'm in the middle of asking the Universe to help me in my creative journey through my journey to wellness.
I have sleep apnea and became aware that playing the didgeridoo helps. Please let me know of options for me in interacting with you.
I'm planning to travel to Prague sometime in 2024. And I hope to have good skills with my current teacher, Elise Peeples.
Thank you very much.
James Keegan

James Keegan 5.3.2022 14:55