Vaše vzkazy / Your messages


Drahý Ondro. Stále vzpomínáme na víkend ve Zhoři. Honzík stále hraje a hraje. Přejeme Ti didatečně k narozkám i k svátku hodně klidu a pohody, zdraví, spokojené vánoční svátky a šťastný nový rok.

Jana s Honzíkem

Didgeridoo ZDAR

Jana Řeřichová a Honzík Řeřicha 21.12.2015 21:44

Ondrej!

It s Pam from the U.S. We missed you so much at Indidjinus this year. Hope you are well and playing lots, my friend and looking forward to seeing you again soon.
Much Love!

Pam 29.11.2015 02:39

Dobrý večer.
Chcem sa opýtať, kde si môžem kúpiť 2 lístky na Váš koncert v Bratislave 9.12. 2015.
vopred ďakujem za odpoveď
s pozdravom
Blanka Aurora

Blanka Priklerová 23.11.2015 22:08

Hezky den, ohledne koncertu v Bratislave a Modre prosim kontaktujte Marka Miklase: marek(bodka)miklas@gmail(bodka)com Dekuji Edita

Hi Ondrej,
I saw/heard you in concert in esslingen/germany for a few years ago... i loved it! When will be the next tour in germany?? :)

Veronique 19.11.2015 22:28

Hi Veronique, for now there is no Germany tour planned, but it can change at the beginning of the next year. Keep an eye on the Events page sometimes. Thank you Edita

Dobré odpoledne přeji...,
ráda bych si objednala CD Dědeček Oge.
Ale měla bych velkou prosbu, bylo by možné CD zaslat i s Ondřejovým věnováním? Mám ho jako dárek a určitě by to udělalo velikou radost.
A pak bych měla zájem o pánské triko Singing didgeridoo,ale potřebovala bych velikost XXXL nebo alespoň XXL.Je to možné?
Hezký den...Ludmila

Ludmila Moravcová 17.11.2015 12:29

Ahoj Ondřeji:měl bych jen takovou spíše technickou otázku ke koncertu v Betlémské kapli:

Začátek avízuješ na 20:15, ale program jistě podle vývoje nebude dříve jak 22 hod?

Chci koupí vstupenky totiž obdarovat mojí Pavlu(jedenkrát jsme spolu byli na Tvém hraní na zámku Loket, jí byla zima a seděla doslova na přímotopu, zatímco Ty jsi dle svého zvyku a nátury hrál naboso), protože má zrovna narozeniny..A - jsem z Rakovníka - a - spoj, jakože poslední bus tam jede z Hradčanské ve 22:38, hmm, což je vlastně velmi brzy a my bychom byli nuceni z kaple utéct taktéž před koncem, asi dlouho před koncem Tvého vystoupení..

Prosím, tedy jen rámcově, kdybys mi mohl odpovědět, na kdy asi konec koncertu vidíš, já se budu muset rozhodnout, zda vstupenky zakoupit a jet, či nikoliv..

Díky předem a snad naviděnou!

Slávek Vidra

Slávek Vidra 12.11.2015 20:26

Zdravim Slavku, program je pry na hodinu a pul, takze autobus byste meli snad v klidu stihnout :) Listky je treba rezervovat u p. Hellerove, viz info u akce. Edita Hornova