Vaše vzkazy / Your messages


Dobré odpoledne přeji...,
ráda bych si objednala CD Dědeček Oge.
Ale měla bych velkou prosbu, bylo by možné CD zaslat i s Ondřejovým věnováním? Mám ho jako dárek a určitě by to udělalo velikou radost.
A pak bych měla zájem o pánské triko Singing didgeridoo,ale potřebovala bych velikost XXXL nebo alespoň XXL.Je to možné?
Hezký den...Ludmila

Ludmila Moravcová 17.11.2015 12:29

Ahoj Ondřeji:měl bych jen takovou spíše technickou otázku ke koncertu v Betlémské kapli:

Začátek avízuješ na 20:15, ale program jistě podle vývoje nebude dříve jak 22 hod?

Chci koupí vstupenky totiž obdarovat mojí Pavlu(jedenkrát jsme spolu byli na Tvém hraní na zámku Loket, jí byla zima a seděla doslova na přímotopu, zatímco Ty jsi dle svého zvyku a nátury hrál naboso), protože má zrovna narozeniny..A - jsem z Rakovníka - a - spoj, jakože poslední bus tam jede z Hradčanské ve 22:38, hmm, což je vlastně velmi brzy a my bychom byli nuceni z kaple utéct taktéž před koncem, asi dlouho před koncem Tvého vystoupení..

Prosím, tedy jen rámcově, kdybys mi mohl odpovědět, na kdy asi konec koncertu vidíš, já se budu muset rozhodnout, zda vstupenky zakoupit a jet, či nikoliv..

Díky předem a snad naviděnou!

Slávek Vidra

Slávek Vidra 12.11.2015 20:26

Zdravim Slavku, program je pry na hodinu a pul, takze autobus byste meli snad v klidu stihnout :) Listky je treba rezervovat u p. Hellerove, viz info u akce. Edita Hornova

Ahoj, moc bychom chtéli jít na tvůj vánoční koncert. Co pro to můžeme udělat?

Ilona, Ilja Matoušovi 4.11.2015 01:21

Hezký den Ilono a Iljo, vstupenky si můžete rezervovat u paní Lenky Hellerové: lenkahellerova@seznam.cz, 602 111 051 Edita

Merci pour les dernières musiques postées avec le groupe autopilote..
Cyril.( de didgeridoo passion & london)

Cyril 16.10.2015 00:37

Hi Ondřej.
Hi heard from you through my Czech friend Zdenek Vilimek, who is also playing the disgeridoo.
I will be facilitating a Shamanic retreat next year in May and I play mostly live music during the events. Therefore I was wondering if you are interested to join me for this and play and get to know each other, as well as maybe producing a CD together?
You find more about me and my work on: www.callofdrums.com
Looking forward to hear from you
Kind Regards, Rishi

Rishi S. Vlote Drummer, Facilitator 9.10.2015 06:50

Ahoj, Ondro, Edito -- a vůbec všichni :-)

moc děkuji za Výpravu 2015 --- a za všechno Ondrovo hraní s jakýmikoli hudebníky, formacemi a nápady :-)

Mně se velice líbí vše, co Ondra dělá a hraje -- ne z nekritického obdivu, ale proto, že Ondra je, jako každý dobrý umělec, zaměřen nejen na to své. Ráda poznávám Ondrovu hru ve spojení s jinými styly a nápady.
I jako výtvarníka mám Ondru ráda --- i když jsem měla to štěstí poznat z jeho tvorby jen nemnoho --- ale návrh na tričko Výpravy 2015 hovoří za mnohé :-))))

Ondra je dost vyjímečný a s Editou tvoří dobrý tým

Hanka 21.9.2015 10:01