Vaše vzkazy / Your messages


Ahoj Ondřeji,rád bych se zeptal,zda bude pokračování video výuky na didgeridoo INSPIRACE 8... Je to úžasný nástroj a nemohu se dočkat,až se zase posunu o krůček dál. Děkuji Pavel

Pavel 6.2.2021 21:17

Hezký den, něco chystám... časově nemohu říci přesně.. Cílem těchto videí bylo nastavit základní, výchozí rady, aby lidi mohli sami dobře začít a hru z nedostatku informací nevzdali. To v těch už natočených je. Mám nyní v plánu vytvořit stejný postup v anglickém jazyce a pak rozšířit zas ta česká... Ať se Vám daří... O.S.

Dobrý den pane Smeykale,

Nejprve bych Vám chtěl poděkovat za krásnou besedu a Vaše hraní minulý týden na Bolfánku. Bavili jsme se spolu ohledně Vašeho gongu, rád bych se dozvěděl, kde jste takový gong koupil? Můžete mi prosím poslat odkaz?

Děkuji
Jiří Kraus

Jiří Kraus 10.10.2020 12:48

Dobrý den,
až dnes jsem narazila na záznam Duše K s Ondřejem z roku 2018. Ondra tam zmínil svou maturitní práci, o které prý neví, kde je. S Ondrou jsem se jeden rok minula na krajkářské škole. Loni jsem byla na škole na výroční výstavě a jeho maturitní práce tam byla vystavená. Takže je pravděpodobně uložená v archivu školy... Jinak jeho cesta je úžasná a velice s jeho hudbou souzním. Zdravím a přeji vše dobré, Šárka Dvořáčková

Šárka Dvořáčková 6.10.2020 14:03

Hello, I am trying to get in contact with Edita Hornova. Do you have her contact? Thank you, Jean Michel

Jean Michel 19.9.2020 09:44

Zdravím, Ondro a Blanko, kde se dají rezervovat vstupenky na pražskou Výpravu? Děkuju, Lenka

Lenka Vlčková 2.9.2020 14:11

Dobrý den, Lenko. Udělám vám rezervaci na vaše jméno. O kolik vstupenek byste měla zájem? Blanka

Ahoj Ondřeji, dnes to byla velká náhoda, že jsme se na Václaváku potkali. Byla jsem ráda, že jsi mi o dnešním udělování cen Magnesia Litera řekl. Dívala jsem se. Držela jsem vaší knize palce, ale i nominace je velký úspěch.
Měj se.
Spolužačka Klára ze Školského ústavu

Klára Foitová(Jindřichová) 31.8.2020 22:35