Vaše vzkazy / Your messages


Ahoj Ondro a Jirko

včera jsem si moc užíval v Bohumíně. Krásně se vše propojovalo a já jsem opět prostřednictvím Vás a všech zúčastněných dostal další dárek od života :-)
Od Jirky dárek v tom, že mi úplně jinak otevřel cestu k čaji a jeho duši. Skvělé je i to, že již nebudu muset studovat spoustu knih, abych se dobral k té koncetraci, která k nám včera doputovala. Děkuji Jiří! Od Ondry to, že jsem mohl v jeho bezprostřední blízkosti slyšet a cítit energii, která se jeho hraním-kouzlením šíří:-) Chlapi jen tak dále. Ještě jednou díky, bo to bylo jak říkáme my ostravaci - FAJNE JAK CYP!

Jirka 28.2.2014 08:59

Hi Ondrej,

My name is Richard. I do vibroacoustic sound healing and the didgeridoo has been a blessing for those who I share with and in my life. I work on both people and horses and the results have been amazing. I greatly apreciate your passion with the connection you have with the didgeridoo. I am looking for a 432hz tuned glass didgeridoo in the key of C# with great clarity and deep resonance. Is there any way I can have one made? It would be very meaningful and with great purpose. Thank you so much for your time,

Warm Regards,

Richard Wyzanski

Richard Wyzanski 28.2.2014 02:01

Ahoj Ondro po našem setkání v ČB bych tě rád pozval na Cool v Plotě 13.9.2014.
Měj se hezky.

Michal Grill 24.2.2014 23:17

HI!
When s Singing Didgeridoo going to be available for digital download?
Can t wait to get it :)
ciao

andy 31.1.2014 13:27

Hi Andy, very soon, stay tuned! We will annouce it on the website. Cheers Edita

Ahoj Ondro,zdravím tě po X letech.Známe se s Čajovny Altán v ŽATCI.Měla jsem Čajovnu ze Standou a spal si taky u nás.
Chtěla bych se optat ,zda by si mohl přijet do ŽATCE zahrát v Synagoze,která je trochu v horším stavu,ale o to víc to má své kouzlo.Je tam hlavně fantastická akustika.
Synagogu vlastní jeden nadšenec,ketrý z toho chce udělat takový kulturní centrum.
Má myšlenka je ale následující-Udělat malý festiválek na výročí 1010 let výročí města,kde by se z výtěžku koupilo 10x10 stromů a vysázelo je podél místní cyklostezky.Město ted přijímá právě do konce února žádosti na dotace a upřednostnuje akce na oslavu výročí a já bych chtěla o náký peníze město zažádat.
Kromě tebe bych tam ještě chtěla pozvat aspon 1-2kapely ve stejným duchu,ale ty bys tam byl taková třešnička na dortu.
Co se týče noclehu,není problém u mě spát.Tentokrát by tě ale v bytě přivítal kluk 5let starý a můj partner anglán Steve.Standa bydlí v Anglii a Čajovna už dávno nefunguje.
Ondro,napiš mi prosím,kolik by sis přál za koncert a kdy by se ti to hodilo.Akce se může konat od května,protože tam nejsou v synagoze okna,tak by tam byla zima.
Díky moc.
Pěkný den
Lucie

Lucie Sivická 31.1.2014 10:08

Zdravím Lucie, prosím, napište mi email na hornova.e[zavinac]gmail.com a určitě něco vymyslíme. Děkuji Edita

Hai, just wanna tell you that I had the pleasure to learn cb from your tutorial in youtube and I had actually practising religiously now. In my opinion, your explaination of cb techniques is by far the best session i ever came across. Thank you very much for being so generous in sharing your knowledge.

chuck yow 30.1.2014 13:09