Vaše vzkazy / Your messages


Hi! Here Didge player from spain, i d like to contact you personally, for further projecta. Please write me when you have the time.
Greetings,
Joel

Joel olive 29.7.2015 15:47

Dobrý den, rozumím tomu dobře, že akce nazvané VÝPRAVA 2015 jsou úžasné koncerty Ondry s Bearem, případně někým dalším? Pokud ano, kde si mohu zarezervovat lístky? Děkuji moc a těším se :)

Alena 3.7.2015 13:20

Hezký den, ano, chápete to správně :) Koukněte se zde: http://www.smeykal.com/115/cz/vyprava/ Na většinu míst si vstupenky rezervovat nemusíte. Edita

Velmi děkuji za koncert ve Valdštejnských lodžiích.
Zase mám radost ze života.
Děkuji.

odnikudnikam 20.6.2015 01:23

Zdravím, chtěla bych se zeptat, od kolika hodin je dnes (14.5.2015) vystoupení electro didgeridoo v Plzni v klubu Livingstone? Nikde nemůžu dohledat čas. Díky moc za odpověd.

Lucie Mlatečková 14.5.2015 09:50

Prosím o sdělení zda máme šanci u nás na Jihu znova navštívit akci s obřími gongy a didgeridoo. Z tohoto zážitku vždy žijeme mnoho měsíců.
Děkuji

Naďa Kuršová 10.5.2015 19:36

Hezký den Naďo, a na jihu to je kde? Výprava je opět naplánována do několika krásných míst, takže o ni určitě nepříjdete, ale nevím, které město máte na mysli, letos něco ubylo a něco přibylo nového, brzy místa zveřejníme. Edita

Dobrý deň,
V prvom rade vám chcem vyjadriť obdiv k práci, ktorú robíte. Náhodou som sa dostala k článku na portáli nase-rodina.cz. Nachádza sa tu článok v ktorom rozprávate o hre na nástroj pôvodných obyvateľov Austrálie.
Zaujalo ma, že ste študovali i skalné maliarstvo domorodých Austrálčanov.Jednalo sa o pracovnú stáž alebo pracovný pobyt?
Som študentka maľby na Akadémií umení v Banskej Bystrici(bakalársky ročník) a veľmi rada by som šla na stáž do Austrálie.
Chcem sa spýtať či máte nejaké odporúčania-hľadám hosťujúcu agentúru/ateliér umelca so zameraním na umenie.
Jedná sa o bezplatnú výpomoc.

Vopred Vám veľmi pekne ďakujem a želám pekný zvyšok dňa!
Nech Vám to hrá tak dobre ako doteraz.

S pozdravom Katarína Prídavková

Katarína Prídavková 10.5.2015 19:30

Hezký den Kataríno, Ondra studoval tento obor na univerzitě v Canbeře - http://www.anu.edu.au/, myslím, že to byla katedra grafiky, tak se zkuste spojit se studijním z této univerzity. Pěkný den přeji Edita