Vaše vzkazy / Your messages


Ondrej,

Thank you for the music you produce. You are one of a kind and a big inspiration to so many. Listening to your music over the last couple of years has brought great enjoyment and peace through hard times.

I try and play the didge when I can and enjoy its therapeutic effects. Stay well and I look forward to hearing more from you in the future.

Will 21.10.2021 07:39

Dobrý večer. Našlo-li by se pár zájemců a lidí s podobným smýšlením, ráda bych se připojila do workshopu třeba i 2 denního výuky hry na didgeridoo pro začátečníky. Věřila jsem, že se do podzimu najde nějaký volný termín. Jsem z Brna, potěšilo by mně rodné město nebo Olomouc, kde studuji Celostní muzikoterapii 1. 18.12. máme závěrečný koncert a zda na jaře půjdu do druhého pokračujícího studia netuším. Co mi osud přichystá? Po 4 dětech a neuvěřitelných téměř 13 letech půjdu do pracovního procesu. Je to nutnost a moje zodpovědnost jak za finanční zajištění našich dětí, tak pomoc svému manželovi táhnout tento divoký vůz plný snů, přání, tak aby si děti mohly s pokorou a skromností dopřát aspoň to, co jim budeme schopní dát. Děkuji Vám za odpověď i když jak tuším, budete mít prostor až v roce 2022. Krásný den. Lucinka Šimončičová

Lucinka Šimončičová 13.10.2021 17:46

Krásný den Ondro,
v první řadě mám na srdci, Ti velmi poděkovat za opětovně nádherný a vším prostupující zážitek. Tvé vystoupení v Ploskovicích bylo jako něžné pohlazení i vlnobití, co nese tisíce informací, prožitků a nahlédnutí. Tvá hudba ladí a propojuje tělo s duší tak intenzivně, že není pochyb, že k sobě patří, alespoň pro tento čas... Věřím, že tvá hudba i tvá osobní energie osloví víc a víc duší a poladí tento divoký svět. Měla jsem tu čest být na tvých koncertech opakovaně a co je krásné, vždy to nese svou jedinečnost. Jen tak dál poutníče, rozdáváš radost, něhu i probuzení. Díky.

Díky i za naplňující posezení a povídání v Café Páv. Byla to super tečka za příjemným dnem.

Ještě mám jednu věc na srdci, ale nevím zda je tato zpráva neveřejná. Při tvém koncertu mi přišli zajímavé vize a o ty jsem se chtěla podělit jen s tebou. Tak pokud by tě to zajímalo jako zpětná vazba, co může vše tvá hudba otevřít a poléčit, ráda se s tebou o to podělím.

Ondro, měj pohodové dny, dobrý vítr v plachtách a ať ti to stále tak krásně zní na koncertech i v životě.

Těším se na viděnou

Blanka Braunšveigová

Blanka Braunšveigová 11.10.2021 08:46

Dobrý den, prosím o zprávu, kde je možné si zakoupit lístky na Vaše představení s p. Duškem dne 9. 10. 2021. Předem děkuji, Jana Bočková

Jana Bočková 4.10.2021 15:46

Dobrý den, vstupenky jsou k dispozici na těchto předprodejních místech: Čajovna U naší milé paní v Klatovech, IC Domažlice a Rozhledna Bolfánek. Blanka Křikavová

Dobrý den,

jsem studentkou magisterského oboru kompozice na Janáčkově akademii múzických umění. Chtěla bych Vás požádat o spolupráci při sbírání podkladů ke své diplomové práci s názvem Česká opera začátku 21. století. Mohla bych vás požádat o vyplnění dotazníku týkající se tohoto tématu?

S přáním hezkých dní
Noemi Savková

Noemi Savková 16.9.2021 22:43

Hi,

I am producing a student film.

Could I ask permission to use one of your songs on our soundtrack?

Thank you,
JoDa
DepartedHarvest.com

JoDa 17.8.2021 14:50