Vaše vzkazy / Your messages


Ahojde. Měl bych zájem o zkontaktování se na lidičky kolem didgeridoo bo mě tenhle nástroj chytil tím jakej je a co vše se s ním dá vyjádřit i zdělit. Jestli je možné si i takhle popsat o čemkoli kolem trubičky Ladas

LADISLAV MARY ROSOMÁK 7.4.2014 08:27

Ahoj Rosomáku :) Tak snad se zde někdo chytne. Případně, úspěšnější by mohlo být přihlásit se na workshop :) Tam potkáš zaručeně ty pravé lidi, s kterými se o hraní pobavit a ještě se i něco nového naučíš. Mrkni se do sekce Výuka-Workshopy. Měj se pěkně Edita

Dear Ondrej, I write to you by surprise. we met around 3 years ago in a workshop in the mountains of cordoba in argentina. I said i should buy you a drink one day Prag :).

The point is that I live in Australia now; and walking through the street I saw you were giving a workdshop HERE IN FREMANTLE THIS WEEKEND. Honestly I cant afford the classes but I was wondering if you had some time maby we could hang out or have dinner at home. I will stop by the shop on saturday anyways.

cheers to you
keep shinning
děkuji
ale

Alejandro - 26.3.2014 10:15

Hi Ondřej, hola from México.
My name is Omar and I want to tell you that i really admire you not only as a didgeridoo player but as an artist. You express many things trough your creations.
The didgeridoo is for me since many many years, one of the most important ways of conect with nature and with people as a part of the universe that we all live in.
I just saw that you are visiting USA by july and august. Is that true? Where in the United States?
Well thanks for the space to get in touch with you.

Hoping that one day you visit us sincerely from Mexico:

Omar L. De la Tejera
email: djembepro@yahoo.com
facebook: djembepro

Omar L. De la Tejera 24.3.2014 17:32

Ahoj Ondro, to jsem já Martin Pečenka. Mám hotové webovky v angličtině. www.spiritwhistles.com
Mohl by jsi odkaz poslat kamarádům do zahraničí? Mnohokrát děkuji.Ať se Ti daří. Martin

Martin Pečenka 13.3.2014 11:27

Krasne pondeli,
moc dekuju za vcerejsi neuveritelny zazitek z tancirny Ondreje a Pavla.
Jak jsem rikal po akci Pavlovi,takto jsem se nezpotil ani na nedelni projizdce na kole.Neuveritelne jsem se vyradil,uvolnil.
Pro mne to byl opravdu jeden z neskvelejsich zazitku,ktere jsem zazil.Energie,temata,prostory naprosto uzasne.A spojeni Ondreje s Pavlem je symbioza:)
Kluci,diky moc,ze delate,co delate.
Preju spousty teto pekne energie,obrazu i v osobnim zivote.
Mejte se hezky.
S pozdravem
Milan Krepelka

Milan Krepelka 10.3.2014 09:26

Dobrý den Ondro,bude v budoucnu workshop na didgerido pro úplné začátečníky? Nebo nebude někdo z kolegů pořádat? Dík Luděk.

Luděk Kapr 5.3.2014 22:08

Ahoj Luďku, workshop pro začátečníky určitě zase někdy bude, teď ale nedokážeme říci kdy. Snad na podzim nebo v zimě. Pokud budeš kontrolovat občas stránky, tak ti datum určitě neuteče. Hezký den Edita