Vaše vzkazy / Your messages


Dobrý den pane Smeykale,

Nejprve bych Vám chtěl poděkovat za krásnou besedu a Vaše hraní minulý týden na Bolfánku. Bavili jsme se spolu ohledně Vašeho gongu, rád bych se dozvěděl, kde jste takový gong koupil? Můžete mi prosím poslat odkaz?

Děkuji
Jiří Kraus

Jiří Kraus 10.10.2020 12:48

Dobrý den,
až dnes jsem narazila na záznam Duše K s Ondřejem z roku 2018. Ondra tam zmínil svou maturitní práci, o které prý neví, kde je. S Ondrou jsem se jeden rok minula na krajkářské škole. Loni jsem byla na škole na výroční výstavě a jeho maturitní práce tam byla vystavená. Takže je pravděpodobně uložená v archivu školy... Jinak jeho cesta je úžasná a velice s jeho hudbou souzním. Zdravím a přeji vše dobré, Šárka Dvořáčková

Šárka Dvořáčková 6.10.2020 14:03

Hello, I am trying to get in contact with Edita Hornova. Do you have her contact? Thank you, Jean Michel

Jean Michel 19.9.2020 09:44

Zdravím, Ondro a Blanko, kde se dají rezervovat vstupenky na pražskou Výpravu? Děkuju, Lenka

Lenka Vlčková 2.9.2020 14:11

Dobrý den, Lenko. Udělám vám rezervaci na vaše jméno. O kolik vstupenek byste měla zájem? Blanka

Ahoj Ondřeji, dnes to byla velká náhoda, že jsme se na Václaváku potkali. Byla jsem ráda, že jsi mi o dnešním udělování cen Magnesia Litera řekl. Dívala jsem se. Držela jsem vaší knize palce, ale i nominace je velký úspěch.
Měj se.
Spolužačka Klára ze Školského ústavu

Klára Foitová(Jindřichová) 31.8.2020 22:35

Dovoluji si, paní Aleno, zkopírovat Vaše laskavá děkovná slova a přidat se k Vašemu sdílení..., neuměla bych vyjádřit atmosféru v Zaječově lépe...

"Z celého srdce děkujeme za včerejší Výpravu v Zaječově.
Čekala jsem hodně, ale co jsem zažila je nepopsatelné a nesdělitelné. Slovy se nedá vyjádřit. Dokonalost provedení a procítěné průvodcovství s naprostým napojením se. S hlubokou úctou vás oba objímám. Děkuji, slyšela jsem Vše. Lásku, Vesmír, Boha, Zemi, zrození.
Přeji Vše dobré."

S úctou v srdci děkuji našim Laskavým Strážcům Země...

Petra 25.8.2020 09:59